Original Slim 240W XMG NEO 15 - E20 XNE15E20 charger
- Condition: New,Original
- Shipping Fee: Free shipping
- Shipping Time: 5~12 Business Days
- Shipping Method: Expedited Express(Australia Post/Fastway etc.)
- Processing Time: Ships in 1 Business Day
- Secure: 100% SSL Secure
- Guarantee: 12 Months Warranty
- Guarantee: 30 Days Money-Back Guarantee
Feature:
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output: 20V 12A 240W ( Not 19.5V 11.8A)
Connector:5.5mm*2.5mm
Color: Black
Power Cord: Included
Condition: Brand New
Warranty: 1 Year and 30 Days Money Back
If you are not sure, please contact us.
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Connector:5.5mm*2.5mm
Color: Black
Power Cord: Included
Condition: Brand New
Tips for how to choose the right charger/adapter for your laptop:
- Please make sure the DC Output& Connector Size are matching your original Adapter before you buy.
- Output Voltage and polarity must match with your old adapter.
Related Products
240W XMG NEO 15E20 XNE15E20 charger