65W Adapter HP Compaq Presario CQ35-101TU NW960PA#AB1 + Cord
  • Secure: 100% SSL Secure
  • Guarantee: 12 Months Warranty
  • Guarantee: 30 Days Money-Back Guarantee
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 18.5V
  • Output Current: 3.5A
  • Power: 65W
  • Plug Size: 7.4mm * 5.0mm