Original 45W Dell FA45NM160 charger AC Adapter
- Condition: New,Original
- Shipping Fee: Free shipping
- Shipping Time: 5~12 Business Days
- Shipping Method: Expedited Express(Australia Post/Fastway etc.)
- Processing Time: Ships in 1 Business Day
- Secure: 100% SSL Secure
- Guarantee: 12 Months Warranty
- Guarantee: 30 Days Money-Back Guarantee
Specifications:
What you get:
Compatible:
- Input Voltage: 100 ~ 240V
- Input Frequency: 50 ~ 60Hz
- Output Voltage: 19.5V
- Output Current: 2.31A
- Power: 45W
- Plug Size: 4.5mm * 3.0mm