420W XMG NEO 16 A25 XNE16A25 charger
- Shipping Fee: Free shipping
- Shipping Time: 5~12 Business Days
- Shipping Method: Expedited Express(Australia Post/Fastway etc.)
- Processing Time: Ships in 1 Business Day
- Secure: 100% SSL Secure
- Guarantee: 12 Months Warranty
- Guarantee: 30 Days Money-Back Guarantee
Feature:
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output: 20V 21A 420W
Connector:5.5mm*2.5mm
Color: White
Power Cord: Included
Condition: Brand New
Warranty: 1 Year and 30 Days Money Back
If you are not sure, please contact us.
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output: 20V 21A 420W
Connector:5.5mm*2.5mm
Color: White
Power Cord: Included
Condition: Brand New
Tips for how to choose the right charger/adapter for your laptop:
- Please make sure the DC Output& Connector Size are matching your original Adapter before you buy.
- Output Voltage and polarity must match with your old adapter.
Related Products
330W XMG NEO 16 XNE16A25 charger
420W XMG NEO 16 A25 RTX 5080 charger
420W XMG NEO 16 A25 RTX 5090 charger